CRT0805-BW-2552ELF
MFR.Part #
CRT0805-BW-2552ELF
JLCPCB Part #
C1720211
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS