CRT0603-PW-1502ELF
MFR.Part #
CRT0603-PW-1502ELF
JLCPCB Part #
C4295568
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS