CRT0603-PW-1471ELF
MFR.Part #
CRT0603-PW-1471ELF
JLCPCB Part #
C4114756
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS