CRT0603-DY-6491ELF
MFR.Part #
CRT0603-DY-6491ELF
JLCPCB Part #
C6145298
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS