CRT0603-CY-2491ELF
MFR.Part #
CRT0603-CY-2491ELF
JLCPCB Part #
C2142580
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS