CRT0603-BY-8201ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-8201ELF
JLCPCB Part #
C4290038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS