CRT0603-BY-7500ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-7500ELF
JLCPCB Part #
C3969119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS