CRT0603-BY-5761ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-5761ELF
JLCPCB Part #
C3976358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS