CRT0603-BY-4991ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT0603-BY-4991ELF
JLCPCB Part #
C2144350
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS