CRT0603-BY-3092ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-3092ELF
JLCPCB Part #
C3955038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS