CRT0603-BY-2701ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-2701ELF
JLCPCB Part #
C4282441
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS