CRT0603-BY-2490ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-2490ELF
JLCPCB Part #
C2144288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS