CRT0603-BV-3010ELF
MFR.Part #
CRT0603-BV-3010ELF
JLCPCB Part #
C4311545
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS