CRT0402-FV-4701GLF
MFR.Part #
CRT0402-FV-4701GLF
JLCPCB Part #
C5972946
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS