CRT0402-BY-8660GLF
MFR.Part #
CRT0402-BY-8660GLF
JLCPCB Part #
C4315474
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS