CRS2512-FX-1332ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRS2512-FX-1332ELF
JLCPCB Part #
C5603176
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS