CRS2512-FW-1R00ELF
MFR.Part #
CRS2512-FW-1R00ELF
JLCPCB Part #
C350875
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS