CRM2512-FX-4532ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-4532ELF
JLCPCB Part #
C2148126
Description
2W 45.3kΩ Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS