CRM1206QFW-2R20ELF
MFR.Part #
CRM1206QFW-2R20ELF
JLCPCB Part #
C5972928
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS