CR2512-F/-1R00ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-F/-1R00ELF
JLCPCB Part #
C1513008
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS