CR2010-FX-2432ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2010-FX-2432ELF
JLCPCB Part #
C6537943
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS