CR1206-F/-2R00ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR1206-F/-2R00ELF
JLCPCB Part #
C1513015
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS