CR1206-F/-1R00ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR1206-F/-1R00ELF
JLCPCB Part #
C4094198
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS