CR0805-JW-470ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805-JW-470ELF
JLCPCB Part #
C1852184
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS