CR0805-FX-3091ELF
MFR.Part #
CR0805-FX-3091ELF
JLCPCB Part #
C204397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS