CR0805-FX-1542ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805-FX-1542ELF
JLCPCB Part #
C203768
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS