CR0805-FX-1432ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0805-FX-1432ELF
JLCPCB Part #
C203751
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.3kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS