CR0603-JW-392ELF
MFR.Part #
CR0603-JW-392ELF
JLCPCB Part #
C2085675
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS