CR0603-FX-1300ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-1300ELF
JLCPCB Part #
C203282
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS