CR0603-FX-1242ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603-FX-1242ELF
JLCPCB Part #
C203273
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS