CR0603AFX-1501ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603AFX-1501ELF
JLCPCB Part #
C19947010
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS