CMP2010AFX-1003ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CMP2010AFX-1003ELF
JLCPCB Part #
C1880726
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS