9250-475-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
9250-475-RC
JLCPCB Part #
C19601071
Package
Plugin,D4.1xL10.4mm
Description
31mA 4.7mH 45@250kHz 740kHz 81.6Ω ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS