CDSOD323-T12C
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDSOD323-T12C
JLCPCB Part #
C911374
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 12V 13.3V 28.3V 350W 3pF@1MHz SOD-323 ESD Protection Devices ROHS