CD214L-T110CALF
MFR.Part #
CD214L-T110CALF
JLCPCB Part #
C1984059
Description
-55℃~+150℃ 110V 134.8V 16.8A 177V 3kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS