CD214C-T120ALF
MFR.Part #
CD214C-T120ALF
JLCPCB Part #
C3714461
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 120V 133V 193V 7.9A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS