CAY17-222JALF
MFR.Part #
CAY17-222JALF
JLCPCB Part #
C1731426
Package
SMD-10P,1.6x3.2mm
Description
10 2.2kΩ 62.5mW 8 ±250ppm/℃ ±5% SMD-10P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS