CAY16-6803F4LF
MFR.Part #
CAY16-6803F4LF
JLCPCB Part #
C1734693
Package
0603x4
Description
4 62.5mW 680kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS