CAY16-5600F4LF
MFR.Part #
CAY16-5600F4LF
JLCPCB Part #
C1732944
Description
4 560Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS