9250-223-RC
MFR.Part #
9250-223-RC
JLCPCB Part #
C19322320
Description
22uH 290mA 41MHz 45@2.5MHz 960mΩ ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS