9250-101-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
9250-101-RC
JLCPCB Part #
C19364396
Package
Plugin,D4.1xL10.4mm
Description
1.79A 100nH 250MHz 25mΩ 50@25MHz ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS