6100-102K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
6100-102K-RC
JLCPCB Part #
C1334591
Package
Plugin,D11xL10.5mm
Description
1.55Ω 1mH 620mA ±10% 插件,D11xL10.5mm Power Inductors ROHS