5.0SMDJ85CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ85CA-QH
JLCPCB Part #
C1984249
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 137V 2uA 36.5A 5kW 85V 94.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS