5.0SMDJ78CA-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ78CA-H
JLCPCB Part #
C1983283
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 275V 2uA 39.7A@8/20us 5kW 78V 95.8V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS