5.0SMDJ78A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ78A-QH
JLCPCB Part #
C1983384
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 126V 2uA 39.7A 5kW 78V 95.8V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS