5.0SMDJ64CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ64CA-Q
JLCPCB Part #
C3713511
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 103V 2uA 48.6A 5kW 64V 71.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS