5.0SMDJ64CA-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ64CA-H
JLCPCB Part #
C1983366
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 133.9V 2uA 364.5A@8/20us 5kW@8/20us 64V 78.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS