5.0SMDJ64A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ64A-QH
JLCPCB Part #
C1983423
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 103V 2uA 48.6A 5kW 64V 71.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS