5.0SMDJ58CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ58CA-QH
JLCPCB Part #
C1983315
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 53.5A 58V 5kW 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS