5.0SMDJ51A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ51A-QH
JLCPCB Part #
C1983396
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 51V 56.7V 5kW@8/20us 60.7A 82.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS